Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors

Milwaukee Bucks vs Toronto RaptorsMilwaukee BucksToronto Raptors

🏀 2024-04-06 – NBA

 

Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Milwaukee Bucks a Toronto Raptors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors

Zápas Milwaukee Bucks proti Toronto Raptors se v rámci NBA odehraje 2024-04-06 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 47 vítězstvími v posledních 76 odehraných zápasech, zatímco Toronto Raptors má za poslední 76 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.303.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Milwaukee Bucks doma vyhrála 1x, zatímco Toronto Raptors zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Milwaukee Bucks průměrný bodový rozdíl 3.2 bodů, zatímco Toronto Raptors má průměrný bodový rozdíl -6.4 bodů:

  • Milwaukee Bucks: v průměru 120 získaných bodů, v průměru 116.8 ztracených bodů
  • Toronto Raptors: v průměru 112.3 získaných bodů, v průměru 118.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Milwaukee Bucks a Toronto Raptors:

Datum Výsledky
2023-11-16 Toronto Raptors 112 – 128 Milwaukee Bucks
2023-11-02 Toronto Raptors 130 – 111 Milwaukee Bucks
2023-04-09 Toronto Raptors 121 – 105 Milwaukee Bucks
2023-03-20 Milwaukee Bucks 118 – 111 Toronto Raptors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors?