Milwaukee Bucks vs Orlando Magic

Milwaukee Bucks vs Orlando MagicMilwaukee BucksOrlando Magic

🏀 2024-04-11 – NBA

 

Milwaukee Bucks vs Orlando Magic Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Milwaukee Bucks a Orlando Magic a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Milwaukee Bucks vs Orlando Magic?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Milwaukee Bucks vs Orlando Magic, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Milwaukee Bucks vs Orlando Magic

Zápas Milwaukee Bucks proti Orlando Magic se v rámci NBA odehraje 2024-04-11 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 47 vítězstvími v posledních 78 odehraných zápasech, zatímco Orlando Magic má za poslední 78 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.59.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Milwaukee Bucks doma vyhrála 2x, zatímco Orlando Magic zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Milwaukee Bucks průměrný bodový rozdíl 2.9 bodů, zatímco Orlando Magic má průměrný bodový rozdíl 2.3 bodů:

  • Milwaukee Bucks: v průměru 119.7 získaných bodů, v průměru 116.8 ztracených bodů
  • Orlando Magic: v průměru 110.6 získaných bodů, v průměru 108.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Milwaukee Bucks vs Orlando Magic

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Milwaukee Bucks a Orlando Magic:

Datum Výsledky
2023-12-22 Milwaukee Bucks 118 – 114 Orlando Magic
2023-11-12 Orlando Magic 112 – 97 Milwaukee Bucks
2023-03-08 Orlando Magic 123 – 134 Milwaukee Bucks
2023-03-02 Milwaukee Bucks 139 – 117 Orlando Magic

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Milwaukee Bucks vs Orlando Magic s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Orlando Magic?