Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies

Milwaukee Bucks vs Memphis GrizzliesMilwaukee BucksMemphis Grizzlies

🏀 2024-04-04 – NBA

 

Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Milwaukee Bucks a Memphis Grizzlies a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies

Zápas Milwaukee Bucks proti Memphis Grizzlies se v rámci NBA odehraje 2024-04-04 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 47 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Memphis Grizzlies má za poslední 75 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.333.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Milwaukee Bucks doma vyhrála 1x, zatímco Memphis Grizzlies zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Milwaukee Bucks průměrný bodový rozdíl 3.6 bodů, zatímco Memphis Grizzlies má průměrný bodový rozdíl -7.2 bodů:

  • Milwaukee Bucks: v průměru 120.4 získaných bodů, v průměru 116.8 ztracených bodů
  • Memphis Grizzlies: v průměru 105.9 získaných bodů, v průměru 113.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Milwaukee Bucks a Memphis Grizzlies:

Datum Výsledky
2024-02-16 Memphis Grizzlies 113 – 110 Milwaukee Bucks
2023-10-21 Milwaukee Bucks 124 – 116 Memphis Grizzlies
2023-10-11 Memphis Grizzlies 108 – 102 Milwaukee Bucks
2023-04-08 Milwaukee Bucks 114 – 137 Memphis Grizzlies

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Memphis Grizzlies?