Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers

Milwaukee Bucks vs Los Angeles ClippersMilwaukee BucksLos Angeles Clippers

🏀 2024-03-05 – NBA

 

Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Milwaukee Bucks a Los Angeles Clippers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers

Zápas Milwaukee Bucks proti Los Angeles Clippers se v rámci NBA odehraje 2024-03-05 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 40 vítězstvími v posledních 61 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Clippers má za poslední 58 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.655.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Milwaukee Bucks doma vyhrála 1x, zatímco Los Angeles Clippers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Milwaukee Bucks průměrný bodový rozdíl 4.4 bodů, zatímco Los Angeles Clippers má průměrný bodový rozdíl 4.9 bodů:

  • Milwaukee Bucks: v průměru 121.5 získaných bodů, v průměru 117.1 ztracených bodů
  • Los Angeles Clippers: v průměru 117.8 získaných bodů, v průměru 112.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Milwaukee Bucks a Los Angeles Clippers:

Datum Výsledky
2023-02-11 Los Angeles Clippers 106 – 119 Milwaukee Bucks
2023-02-03 Milwaukee Bucks 106 – 105 Los Angeles Clippers
2022-04-02 Milwaukee Bucks 119 – 153 Los Angeles Clippers
2022-02-07 Los Angeles Clippers 113 – 137 Milwaukee Bucks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Los Angeles Clippers?