Miami Heat vs Denver Nuggets

Miami Heat vs Denver NuggetsMiami HeatDenver Nuggets

🏀 2024-03-14 – NBA

 

Miami Heat vs Denver Nuggets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Miami Heat a Denver Nuggets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Miami Heat vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas Miami Heat vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Miami Heat vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas Miami Heat vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Miami Heat vs Denver Nuggets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Miami Heat vs Denver Nuggets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Miami Heat vs Denver Nuggets

Zápas Miami Heat proti Denver Nuggets se v rámci NBA odehraje 2024-03-14 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 35 vítězstvími v posledních 64 odehraných zápasech, zatímco Denver Nuggets má za poslední 65 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.692.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Miami Heat doma vyhrála 0x, zatímco Denver Nuggets zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Miami Heat průměrný bodový rozdíl 0.6 bodů, zatímco Denver Nuggets má průměrný bodový rozdíl 4.3 bodů:

  • Miami Heat: v průměru 110.5 získaných bodů, v průměru 109.9 ztracených bodů
  • Denver Nuggets: v průměru 115 získaných bodů, v průměru 110.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Miami Heat vs Denver Nuggets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Miami Heat a Denver Nuggets:

Datum Výsledky
2024-03-01 Denver Nuggets 103 – 97 Miami Heat
2023-07-15 Denver Nuggets 112 – 81 Miami Heat
2023-06-13 Denver Nuggets 94 – 89 Miami Heat
2023-06-10 Miami Heat 95 – 108 Denver Nuggets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Miami Heat vs Denver Nuggets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Miami Heat vs Denver Nuggets?