Miami Heat vs Dallas Mavericks

Miami Heat vs Dallas MavericksMiami HeatDallas Mavericks

🏀 2024-04-11 – NBA

 

Miami Heat vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Miami Heat a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Miami Heat vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Miami Heat vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Miami Heat vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Miami Heat vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Miami Heat vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Miami Heat vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Miami Heat vs Dallas Mavericks

Zápas Miami Heat proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-04-11 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 43 vítězstvími v posledních 78 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 78 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.615.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Miami Heat doma vyhrála 1x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Miami Heat průměrný bodový rozdíl 1.5 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 2.6 bodů:

  • Miami Heat: v průměru 110 získaných bodů, v průměru 108.5 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 118.6 získaných bodů, v průměru 116 ztracených bodů

Vzájemná bilance Miami Heat vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Miami Heat a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2024-03-08 Dallas Mavericks 114 – 108 Miami Heat
2023-04-02 Miami Heat 129 – 122 Dallas Mavericks
2023-01-21 Dallas Mavericks 115 – 90 Miami Heat
2022-02-16 Miami Heat 99 – 107 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Miami Heat vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Miami Heat vs Dallas Mavericks?