Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers

Memphis Grizzlies vs Portland Trail BlazersMemphis GrizzliesPortland Trail Blazers

🏀 2024-03-03 – NBA

 

Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Memphis Grizzlies a Portland Trail Blazers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers

Zápas Memphis Grizzlies proti Portland Trail Blazers se v rámci NBA odehraje 2024-03-03 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 20 vítězstvími v posledních 59 odehraných zápasech, zatímco Portland Trail Blazers má za poslední 57 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.263.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Memphis Grizzlies doma vyhrála 1x, zatímco Portland Trail Blazers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Memphis Grizzlies průměrný bodový rozdíl -6.3 bodů, zatímco Portland Trail Blazers má průměrný bodový rozdíl -9.1 bodů:

  • Memphis Grizzlies: v průměru 106.4 získaných bodů, v průměru 112.7 ztracených bodů
  • Portland Trail Blazers: v průměru 107.2 získaných bodů, v průměru 116.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Memphis Grizzlies a Portland Trail Blazers:

Datum Výsledky
2024-03-02 Memphis Grizzlies 92 – 122 Portland Trail Blazers
2023-11-06 Portland Trail Blazers 100 – 112 Memphis Grizzlies
2023-11-04 Portland Trail Blazers 115 – 113 Memphis Grizzlies
2023-04-05 Memphis Grizzlies 119 – 109 Portland Trail Blazers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Portland Trail Blazers?