Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons

Memphis Grizzlies vs Detroit PistonsMemphis GrizzliesDetroit Pistons

🏀 2024-04-06 – NBA

 

Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Memphis Grizzlies a Detroit Pistons a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons

Zápas Memphis Grizzlies proti Detroit Pistons se v rámci NBA odehraje 2024-04-06 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 26 vítězstvími v posledních 76 odehraných zápasech, zatímco Detroit Pistons má za poslední 76 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.171.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Memphis Grizzlies doma vyhrála 1x, zatímco Detroit Pistons zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Memphis Grizzlies průměrný bodový rozdíl -6.9 bodů, zatímco Detroit Pistons má průměrný bodový rozdíl -8.8 bodů:

  • Memphis Grizzlies: v průměru 106 získaných bodů, v průměru 112.9 ztracených bodů
  • Detroit Pistons: v průměru 110.6 získaných bodů, v průměru 119.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Memphis Grizzlies a Detroit Pistons:

Datum Výsledky
2024-04-02 Detroit Pistons 108 – 110 Memphis Grizzlies
2023-12-07 Detroit Pistons 102 – 116 Memphis Grizzlies
2022-12-10 Memphis Grizzlies 114 – 103 Detroit Pistons
2022-12-05 Detroit Pistons 112 – 122 Memphis Grizzlies

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Detroit Pistons?