Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets

Memphis Grizzlies vs Charlotte HornetsMemphis GrizzliesCharlotte Hornets

🏀 2024-03-14 – NBA

 

Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Memphis Grizzlies a Charlotte Hornets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets

Zápas Memphis Grizzlies proti Charlotte Hornets se v rámci NBA odehraje 2024-03-14 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 22 vítězstvími v posledních 65 odehraných zápasech, zatímco Charlotte Hornets má za poslední 65 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.246.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Memphis Grizzlies doma vyhrála 1x, zatímco Charlotte Hornets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Memphis Grizzlies průměrný bodový rozdíl -6.7 bodů, zatímco Charlotte Hornets má průměrný bodový rozdíl -10.2 bodů:

  • Memphis Grizzlies: v průměru 105.8 získaných bodů, v průměru 112.5 ztracených bodů
  • Charlotte Hornets: v průměru 107.1 získaných bodů, v průměru 117.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Memphis Grizzlies a Charlotte Hornets:

Datum Výsledky
2024-02-11 Charlotte Hornets 115 – 106 Memphis Grizzlies
2023-01-05 Charlotte Hornets 107 – 131 Memphis Grizzlies
2022-11-05 Memphis Grizzlies 130 – 99 Charlotte Hornets
2022-02-13 Charlotte Hornets 118 – 125 Memphis Grizzlies

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Charlotte Hornets?