Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets

Memphis Grizzlies vs Brooklyn NetsMemphis GrizzliesBrooklyn Nets

🏀 2024-02-27 – NBA

 

Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Memphis Grizzlies a Brooklyn Nets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets

Zápas Memphis Grizzlies proti Brooklyn Nets se v rámci NBA odehraje 2024-02-27 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 20 vítězstvími v posledních 57 odehraných zápasech, zatímco Brooklyn Nets má za poslední 56 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.375.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Memphis Grizzlies doma vyhrála 2x, zatímco Brooklyn Nets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Memphis Grizzlies průměrný bodový rozdíl -5.9 bodů, zatímco Brooklyn Nets má průměrný bodový rozdíl -3 bodů:

  • Memphis Grizzlies: v průměru 106.9 získaných bodů, v průměru 112.8 ztracených bodů
  • Brooklyn Nets: v průměru 112.5 získaných bodů, v průměru 115.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Memphis Grizzlies a Brooklyn Nets:

Datum Výsledky
2022-11-21 Brooklyn Nets 127 – 115 Memphis Grizzlies
2022-10-25 Memphis Grizzlies 134 – 124 Brooklyn Nets
2022-07-12 Brooklyn Nets 84 – 120 Memphis Grizzlies
2022-03-24 Memphis Grizzlies 132 – 120 Brooklyn Nets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets?