Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks

Memphis Grizzlies vs Atlanta HawksMemphis GrizzliesAtlanta Hawks

🏀 2024-03-09 – NBA

 

Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Memphis Grizzlies a Atlanta Hawks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks

Zápas Memphis Grizzlies proti Atlanta Hawks se v rámci NBA odehraje 2024-03-09 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 22 vítězstvími v posledních 63 odehraných zápasech, zatímco Atlanta Hawks má za poslední 62 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.452.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Memphis Grizzlies doma vyhrála 1x, zatímco Atlanta Hawks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Memphis Grizzlies průměrný bodový rozdíl -6.3 bodů, zatímco Atlanta Hawks má průměrný bodový rozdíl -1.8 bodů:

  • Memphis Grizzlies: v průměru 106.2 získaných bodů, v průměru 112.5 ztracených bodů
  • Atlanta Hawks: v průměru 120.2 získaných bodů, v průměru 122 ztracených bodů

Vzájemná bilance Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Memphis Grizzlies a Atlanta Hawks:

Datum Výsledky
2023-12-24 Atlanta Hawks 119 – 125 Memphis Grizzlies
2023-10-13 Atlanta Hawks 103 – 102 Memphis Grizzlies
2023-03-26 Atlanta Hawks 119 – 123 Memphis Grizzlies
2022-12-13 Memphis Grizzlies 128 – 103 Atlanta Hawks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Atlanta Hawks?