MBK Handlova vs Levice

MBK Handlova vs LeviceMBK HandlovaLevice

🏀 2024-03-09 – Extraliga

 

MBK Handlova vs Levice Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi MBK Handlova a Levice a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro MBK Handlova vs Levice

Naše predikce pro zápas MBK Handlova vs Levice, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro MBK Handlova vs Levice

Naše predikce pro zápas MBK Handlova vs Levice, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na MBK Handlova vs Levice?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání MBK Handlova vs Levice, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro MBK Handlova vs Levice

Zápas MBK Handlova proti Levice se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-09 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 16 vítězstvími v posledních 25 odehraných zápasech, zatímco Levice má za poslední 25 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.760.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, MBK Handlova doma vyhrála 0x, zatímco Levice zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má MBK Handlova průměrný bodový rozdíl 1.9 bodů, zatímco Levice má průměrný bodový rozdíl 13.6 bodů:

  • MBK Handlova: v průměru 85.1 získaných bodů, v průměru 83.2 ztracených bodů
  • Levice: v průměru 86.8 získaných bodů, v průměru 73.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance MBK Handlova vs Levice

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi MBK Handlova a Levice:

Datum Výsledky
2024-01-27 Levice 80 – 62 MBK Handlova
2023-11-18 MBK Handlova 70 – 88 Levice
2023-10-04 Levice 78 – 80 MBK Handlova
2023-03-22 Levice 115 – 90 MBK Handlova

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci MBK Handlova vs Levice s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas MBK Handlova vs Levice?