Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas

Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris KaunasMaccabi Tel AvivZalgiris Kaunas

🏀 2024-03-07 – Euroliga

 

Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Maccabi Tel Aviv a Zalgiris Kaunas a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas

Naše predikce pro zápas Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas

Naše predikce pro zápas Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas

Zápas Maccabi Tel Aviv proti Zalgiris Kaunas se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07 v 19:05 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 12 vítězstvími v posledních 15 odehraných zápasech, zatímco Zalgiris Kaunas má za poslední 19 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.895.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Maccabi Tel Aviv doma vyhrála 1x, zatímco Zalgiris Kaunas zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Maccabi Tel Aviv průměrný bodový rozdíl 9.7 bodů, zatímco Zalgiris Kaunas má průměrný bodový rozdíl 12.3 bodů:

  • Maccabi Tel Aviv: v průměru 90.0 získaných bodů, v průměru 80.3 ztracených bodů
  • Zalgiris Kaunas: v průměru 83.7 získaných bodů, v průměru 71.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Maccabi Tel Aviv a Zalgiris Kaunas:

Datum Výsledky
2023-12-28 Zalgiris Kaunas 70 – 78 Maccabi Tel Aviv
2023-04-06 Zalgiris Kaunas 68 – 67 Maccabi Tel Aviv
2022-10-06 Maccabi Tel Aviv 84 – 83 Zalgiris Kaunas
2022-02-01 Zalgiris Kaunas 78 – 94 Maccabi Tel Aviv

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas?