Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano

Lyon-Villeurbanne vs Olimpia MilanoLyon-VilleurbanneOlimpia Milano

🏀 2024-03-01 – Euroliga

 

Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Lyon-Villeurbanne a Olimpia Milano a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano

Naše predikce pro zápas Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano

Naše predikce pro zápas Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano

Zápas Lyon-Villeurbanne proti Olimpia Milano se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-01 v 19:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 17 vítězstvími v posledních 23 odehraných zápasech, zatímco Olimpia Milano má za poslední 20 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.700.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Lyon-Villeurbanne doma vyhrála 0x, zatímco Olimpia Milano zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Lyon-Villeurbanne průměrný bodový rozdíl 7.3 bodů, zatímco Olimpia Milano má průměrný bodový rozdíl 5.9 bodů:

  • Lyon-Villeurbanne: v průměru 85.2 získaných bodů, v průměru 77.9 ztracených bodů
  • Olimpia Milano: v průměru 78.8 získaných bodů, v průměru 72.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Lyon-Villeurbanne a Olimpia Milano:

Datum Výsledky
2023-12-20 Olimpia Milano 84 – 61 Lyon-Villeurbanne
2023-09-09 Olimpia Milano 95 – 78 Lyon-Villeurbanne
2023-01-20 Olimpia Milano 73 – 79 Lyon-Villeurbanne
2022-10-06 Lyon-Villeurbanne 62 – 69 Olimpia Milano

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano?