Lyon-Villeurbanne vs Barcelona

Lyon-Villeurbanne vs BarcelonaLyon-VilleurbanneBarcelona

🏀 2024-04-12 – Euroliga

 

Lyon-Villeurbanne vs Barcelona Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Lyon-Villeurbanne a Barcelona a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Lyon-Villeurbanne vs Barcelona

Naše predikce pro zápas Lyon-Villeurbanne vs Barcelona, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Lyon-Villeurbanne vs Barcelona

Naše predikce pro zápas Lyon-Villeurbanne vs Barcelona, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Lyon-Villeurbanne vs Barcelona?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Lyon-Villeurbanne vs Barcelona, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Lyon-Villeurbanne vs Barcelona

Zápas Lyon-Villeurbanne proti Barcelona se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-12 v 19:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 20 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Barcelona má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.679.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Lyon-Villeurbanne doma vyhrála 0x, zatímco Barcelona zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Lyon-Villeurbanne průměrný bodový rozdíl 6.9 bodů, zatímco Barcelona má průměrný bodový rozdíl 7.4 bodů:

  • Lyon-Villeurbanne: v průměru 85.2 získaných bodů, v průměru 78.3 ztracených bodů
  • Barcelona: v průměru 87.8 získaných bodů, v průměru 80.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Lyon-Villeurbanne vs Barcelona

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Lyon-Villeurbanne a Barcelona:

Datum Výsledky
2023-12-01 Barcelona 101 – 92 Lyon-Villeurbanne
2023-01-11 Lyon-Villeurbanne 75 – 82 Barcelona
2022-12-09 Barcelona 74 – 75 Lyon-Villeurbanne
2022-01-27 Barcelona 84 – 71 Lyon-Villeurbanne

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Lyon-Villeurbanne vs Barcelona s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Lyon-Villeurbanne vs Barcelona?