Los Angeles Lakers vs Washington Wizards

Los Angeles Lakers vs Washington WizardsLos Angeles LakersWashington Wizards

🏀 2024-03-01 – NBA

 

Los Angeles Lakers vs Washington Wizards Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Lakers a Washington Wizards a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Lakers vs Washington Wizards?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Lakers vs Washington Wizards, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Lakers vs Washington Wizards

Zápas Los Angeles Lakers proti Washington Wizards se v rámci NBA odehraje 2024-03-01 v 04:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 31 vítězstvími v posledních 59 odehraných zápasech, zatímco Washington Wizards má za poslední 58 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.155.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Lakers doma vyhrála 2x, zatímco Washington Wizards zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Lakers průměrný bodový rozdíl -0.5 bodů, zatímco Washington Wizards má průměrný bodový rozdíl -9.9 bodů:

  • Los Angeles Lakers: v průměru 116.9 získaných bodů, v průměru 117.4 ztracených bodů
  • Washington Wizards: v průměru 114.3 získaných bodů, v průměru 124.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Lakers vs Washington Wizards

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Lakers a Washington Wizards:

Datum Výsledky
2022-12-19 Los Angeles Lakers 119 – 117 Washington Wizards
2022-12-05 Washington Wizards 119 – 130 Los Angeles Lakers
2022-03-20 Washington Wizards 127 – 119 Los Angeles Lakers
2022-03-12 Los Angeles Lakers 122 – 109 Washington Wizards

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Lakers vs Washington Wizards s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Washington Wizards?