Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings

Los Angeles Lakers vs Sacramento KingsLos Angeles LakersSacramento Kings

🏀 2024-03-07 – NBA

 

Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Lakers a Sacramento Kings a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings

Zápas Los Angeles Lakers proti Sacramento Kings se v rámci NBA odehraje 2024-03-07 v 04:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 34 vítězstvími v posledních 63 odehraných zápasech, zatímco Sacramento Kings má za poslední 60 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.567.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Lakers doma vyhrála 1x, zatímco Sacramento Kings zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Lakers průměrný bodový rozdíl -0.3 bodů, zatímco Sacramento Kings má průměrný bodový rozdíl 0.3 bodů:

  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.1 získaných bodů, v průměru 117.4 ztracených bodů
  • Sacramento Kings: v průměru 118.1 získaných bodů, v průměru 117.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Lakers a Sacramento Kings:

Datum Výsledky
2023-11-16 Los Angeles Lakers 110 – 125 Sacramento Kings
2023-10-30 Sacramento Kings 132 – 127 Los Angeles Lakers
2023-10-12 Los Angeles Lakers 109 – 101 Sacramento Kings
2023-01-19 Los Angeles Lakers 111 – 116 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Sacramento Kings?