Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves

Los Angeles Lakers vs Minnesota TimberwolvesLos Angeles LakersMinnesota Timberwolves

🏀 2024-03-11 – NBA

 

Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Lakers a Minnesota Timberwolves a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves

Zápas Los Angeles Lakers proti Minnesota Timberwolves se v rámci NBA odehraje 2024-03-11 v 02:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 35 vítězstvími v posledních 65 odehraných zápasech, zatímco Minnesota Timberwolves má za poslední 64 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.688.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Lakers doma vyhrála 1x, zatímco Minnesota Timberwolves zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Lakers průměrný bodový rozdíl -0.5 bodů, zatímco Minnesota Timberwolves má průměrný bodový rozdíl 6.6 bodů:

  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.2 získaných bodů, v průměru 117.7 ztracených bodů
  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.2 získaných bodů, v průměru 106.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Lakers a Minnesota Timberwolves:

Datum Výsledky
2023-12-31 Minnesota Timberwolves 108 – 106 Los Angeles Lakers
2023-12-22 Minnesota Timberwolves 118 – 111 Los Angeles Lakers
2023-04-12 Los Angeles Lakers 108 – 102 Minnesota Timberwolves
2023-04-01 Minnesota Timberwolves 111 – 123 Los Angeles Lakers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves?