Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors

Los Angeles Lakers vs Golden State WarriorsLos Angeles LakersGolden State Warriors

🏀 2024-04-10 – NBA

 

Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Lakers a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors

Zápas Los Angeles Lakers proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-04-10 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 45 vítězstvími v posledních 79 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 78 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.551.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Lakers doma vyhrála 0x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Lakers průměrný bodový rozdíl 0.6 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 2.4 bodů:

  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.9 získaných bodů, v průměru 117.3 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 117.8 získaných bodů, v průměru 115.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Lakers a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2024-03-17 Los Angeles Lakers 121 – 128 Golden State Warriors
2024-02-23 Golden State Warriors 128 – 110 Los Angeles Lakers
2024-01-28 Golden State Warriors 144 – 145 Los Angeles Lakers
2023-10-14 Los Angeles Lakers 125 – 129 Golden State Warriors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors?