Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings

Los Angeles Clippers vs Sacramento KingsLos Angeles ClippersSacramento Kings

🏀 2024-02-26 – NBA

 

Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Clippers a Sacramento Kings a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings

Zápas Los Angeles Clippers proti Sacramento Kings se v rámci NBA odehraje 2024-02-26 v 03:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 37 vítězstvími v posledních 55 odehraných zápasech, zatímco Sacramento Kings má za poslední 55 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.582.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Clippers doma vyhrála 2x, zatímco Sacramento Kings zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Clippers průměrný bodový rozdíl 5 bodů, zatímco Sacramento Kings má průměrný bodový rozdíl 0.6 bodů:

  • Los Angeles Clippers: v průměru 117.7 získaných bodů, v průměru 112.7 ztracených bodů
  • Sacramento Kings: v průměru 118.6 získaných bodů, v průměru 118 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Clippers a Sacramento Kings:

Datum Výsledky
2023-12-13 Los Angeles Clippers 119 – 99 Sacramento Kings
2023-11-30 Sacramento Kings 117 – 131 Los Angeles Clippers
2023-07-11 Los Angeles Clippers 80 – 70 Sacramento Kings
2023-03-04 Sacramento Kings 128 – 127 Los Angeles Clippers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings?