Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns

Los Angeles Clippers vs Phoenix SunsLos Angeles ClippersPhoenix Suns

🏀 2024-04-11 – NBA

 

Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Clippers a Phoenix Suns a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns

Zápas Los Angeles Clippers proti Phoenix Suns se v rámci NBA odehraje 2024-04-11 v 03:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 50 vítězstvími v posledních 78 odehraných zápasech, zatímco Phoenix Suns má za poslední 78 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.59.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Clippers doma vyhrála 1x, zatímco Phoenix Suns zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Clippers průměrný bodový rozdíl 3.7 bodů, zatímco Phoenix Suns má průměrný bodový rozdíl 2.9 bodů:

  • Los Angeles Clippers: v průměru 116.1 získaných bodů, v průměru 112.4 ztracených bodů
  • Phoenix Suns: v průměru 116.4 získaných bodů, v průměru 113.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Clippers a Phoenix Suns:

Datum Výsledky
2024-04-10 Phoenix Suns 92 – 105 Los Angeles Clippers
2024-01-09 Los Angeles Clippers 138 – 111 Phoenix Suns
2024-01-04 Phoenix Suns 122 – 131 Los Angeles Clippers
2023-04-26 Phoenix Suns 136 – 130 Los Angeles Clippers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Phoenix Suns?