Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers vs Los Angeles LakersLos Angeles ClippersLos Angeles Lakers

🏀 2024-02-29 – NBA

 

Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Clippers a Los Angeles Lakers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers

Zápas Los Angeles Clippers proti Los Angeles Lakers se v rámci NBA odehraje 2024-02-29 v 04:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 37 vítězstvími v posledních 56 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Lakers má za poslední 59 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.525.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Clippers doma vyhrála 1x, zatímco Los Angeles Lakers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Clippers průměrný bodový rozdíl 4.7 bodů, zatímco Los Angeles Lakers má průměrný bodový rozdíl -0.5 bodů:

  • Los Angeles Clippers: v průměru 117.6 získaných bodů, v průměru 112.9 ztracených bodů
  • Los Angeles Lakers: v průměru 116.9 získaných bodů, v průměru 117.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Clippers a Los Angeles Lakers:

Datum Výsledky
2024-01-24 Los Angeles Clippers 127 – 116 Los Angeles Lakers
2024-01-08 Los Angeles Lakers 106 – 103 Los Angeles Clippers
2023-11-02 Los Angeles Lakers 130 – 125 Los Angeles Clippers
2023-07-17 Los Angeles Clippers 103 – 104 Los Angeles Lakers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers?