Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets

Los Angeles Clippers vs Denver NuggetsLos Angeles ClippersDenver Nuggets

🏀 2024-04-05 – NBA

 

Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Clippers a Denver Nuggets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets

Zápas Los Angeles Clippers proti Denver Nuggets se v rámci NBA odehraje 2024-04-05 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 47 vítězstvími v posledních 75 odehraných zápasech, zatímco Denver Nuggets má za poslední 76 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.697.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Clippers doma vyhrála 1x, zatímco Denver Nuggets zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Clippers průměrný bodový rozdíl 3.3 bodů, zatímco Denver Nuggets má průměrný bodový rozdíl 4.7 bodů:

  • Los Angeles Clippers: v průměru 116 získaných bodů, v průměru 112.7 ztracených bodů
  • Denver Nuggets: v průměru 114.5 získaných bodů, v průměru 109.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Clippers a Denver Nuggets:

Datum Výsledky
2023-12-07 Los Angeles Clippers 111 – 102 Denver Nuggets
2023-11-28 Los Angeles Clippers 104 – 113 Denver Nuggets
2023-11-15 Denver Nuggets 111 – 108 Los Angeles Clippers
2023-10-20 Los Angeles Clippers 90 – 103 Denver Nuggets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Denver Nuggets?