Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks

Los Angeles Clippers vs Dallas MavericksLos Angeles ClippersDallas Mavericks

🏀 2024-05-01 – NBA

 

Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Clippers a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks

Zápas Los Angeles Clippers proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-05-01 v 05:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 51 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.61.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Clippers doma vyhrála 1x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Clippers průměrný bodový rozdíl 3.3 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 2.3 bodů:

  • Los Angeles Clippers: v průměru 115.6 získaných bodů, v průměru 112.3 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 117.9 získaných bodů, v průměru 115.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Clippers a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2024-04-28 Dallas Mavericks 111 – 116 Los Angeles Clippers
2024-04-27 Dallas Mavericks 101 – 90 Los Angeles Clippers
2024-04-24 Los Angeles Clippers 93 – 96 Dallas Mavericks
2024-04-21 Los Angeles Clippers 109 – 97 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks?