Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls

Los Angeles Clippers vs Chicago BullsLos Angeles ClippersChicago Bulls

🏀 2024-03-09 – NBA

 

Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Clippers a Chicago Bulls a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls

Zápas Los Angeles Clippers proti Chicago Bulls se v rámci NBA odehraje 2024-03-09 v 22:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 40 vítězstvími v posledních 61 odehraných zápasech, zatímco Chicago Bulls má za poslední 62 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.484.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Clippers doma vyhrála 1x, zatímco Chicago Bulls zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Clippers průměrný bodový rozdíl 4.6 bodů, zatímco Chicago Bulls má průměrný bodový rozdíl -1.3 bodů:

  • Los Angeles Clippers: v průměru 117.2 získaných bodů, v průměru 112.6 ztracených bodů
  • Chicago Bulls: v průměru 111.8 získaných bodů, v průměru 113.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Clippers a Chicago Bulls:

Datum Výsledky
2023-03-28 Los Angeles Clippers 124 – 112 Chicago Bulls
2023-02-01 Chicago Bulls 103 – 108 Los Angeles Clippers
2022-04-01 Chicago Bulls 135 – 130 Los Angeles Clippers
2021-11-15 Los Angeles Clippers 90 – 100 Chicago Bulls

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Chicago Bulls?