Levice vs Spisski Rytieri

Levice vs Spisski RytieriLeviceSpisski Rytieri

🏀 2024-05-17 – Extraliga

 

Levice vs Spisski Rytieri Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Levice a Spisski Rytieri a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Levice vs Spisski Rytieri

Naše predikce pro zápas Levice vs Spisski Rytieri, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-05-17, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Levice vs Spisski Rytieri

Naše predikce pro zápas Levice vs Spisski Rytieri, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-05-17, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Levice vs Spisski Rytieri?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Levice vs Spisski Rytieri, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Levice vs Spisski Rytieri

Zápas Levice proti Spisski Rytieri se v rámci Extraliga odehraje 2024-05-17 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 25 vítězstvími v posledních 32 odehraných zápasech, zatímco Spisski Rytieri má za poslední 32 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.500.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Levice doma vyhrála 2x, zatímco Spisski Rytieri zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Levice průměrný bodový rozdíl 12.4 bodů, zatímco Spisski Rytieri má průměrný bodový rozdíl 2.9 bodů:

  • Levice: v průměru 86.9 získaných bodů, v průměru 74.5 ztracených bodů
  • Spisski Rytieri: v průměru 84.3 získaných bodů, v průměru 81.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Levice vs Spisski Rytieri

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Levice a Spisski Rytieri:

Datum Výsledky
2024-05-14 Spisski Rytieri 67 – 90 Levice
2024-05-11 Levice 91 – 75 Spisski Rytieri
2024-02-10 Spisski Rytieri 86 – 97 Levice
2023-12-23 Levice 105 – 90 Spisski Rytieri

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Levice vs Spisski Rytieri s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Levice vs Spisski Rytieri?