Iskra Svit vs MBK Handlova

Iskra Svit vs MBK HandlovaIskra SvitMBK Handlova

🏀 2024-03-02 – Extraliga

 

Iskra Svit vs MBK Handlova Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Iskra Svit a MBK Handlova a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Iskra Svit vs MBK Handlova

Naše predikce pro zápas Iskra Svit vs MBK Handlova, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Iskra Svit vs MBK Handlova

Naše predikce pro zápas Iskra Svit vs MBK Handlova, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Iskra Svit vs MBK Handlova?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Iskra Svit vs MBK Handlova, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Iskra Svit vs MBK Handlova

Zápas Iskra Svit proti MBK Handlova se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-02 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se vítězstvími v posledních odehraných zápasech, zatímco MBK Handlova má za poslední 24 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.667.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Iskra Svit doma vyhrála 1x, zatímco MBK Handlova zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Iskra Svit průměrný bodový rozdíl bodů, zatímco MBK Handlova má průměrný bodový rozdíl 2.3 bodů:

  • Iskra Svit: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů
  • MBK Handlova: v průměru 85.2 získaných bodů, v průměru 82.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Iskra Svit vs MBK Handlova

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Iskra Svit a MBK Handlova:

Datum Výsledky
2023-12-27 MBK Handlova 94 – 98 Iskra Svit
2023-11-11 Iskra Svit 94 – 96 MBK Handlova
2023-09-30 MBK Handlova 91 – 78 Iskra Svit
2023-02-11 Iskra Svit 113 – 108 MBK Handlova

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Iskra Svit vs MBK Handlova s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Iskra Svit vs MBK Handlova?