Inter Bratislava vs BK Nitra

Inter Bratislava vs BK NitraInter BratislavaBK Nitra

🏀 2024-03-01 – Extraliga

 

Inter Bratislava vs BK Nitra Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Inter Bratislava a BK Nitra a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Inter Bratislava vs BK Nitra

Naše predikce pro zápas Inter Bratislava vs BK Nitra, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Inter Bratislava vs BK Nitra

Naše predikce pro zápas Inter Bratislava vs BK Nitra, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Inter Bratislava vs BK Nitra?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Inter Bratislava vs BK Nitra, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Inter Bratislava vs BK Nitra

Zápas Inter Bratislava proti BK Nitra se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-01 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 10 vítězstvími v posledních 26 odehraných zápasech, zatímco BK Nitra má za poslední 25 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.120.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Inter Bratislava doma vyhrála 1x, zatímco BK Nitra zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Inter Bratislava průměrný bodový rozdíl -0.7 bodů, zatímco BK Nitra má průměrný bodový rozdíl -18.0 bodů:

  • Inter Bratislava: v průměru 82.3 získaných bodů, v průměru 83.0 ztracených bodů
  • BK Nitra: v průměru 72.2 získaných bodů, v průměru 90.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Inter Bratislava vs BK Nitra

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Inter Bratislava a BK Nitra:

Datum Výsledky
2023-12-27 BK Nitra 75 – 107 Inter Bratislava
2023-11-11 Inter Bratislava 92 – 59 BK Nitra
2023-10-01 BK Nitra 48 – 83 Inter Bratislava
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Inter Bratislava vs BK Nitra s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Inter Bratislava vs BK Nitra?