Inter Bratislava vs BC Prievidza

Inter Bratislava vs BC PrievidzaInter BratislavaBC Prievidza

🏀 2024-04-23 – Extraliga

 

Inter Bratislava vs BC Prievidza Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Inter Bratislava a BC Prievidza a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Inter Bratislava vs BC Prievidza

Naše predikce pro zápas Inter Bratislava vs BC Prievidza, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Inter Bratislava vs BC Prievidza

Naše predikce pro zápas Inter Bratislava vs BC Prievidza, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Inter Bratislava vs BC Prievidza?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Inter Bratislava vs BC Prievidza, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Inter Bratislava vs BC Prievidza

Zápas Inter Bratislava proti BC Prievidza se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-23 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 13 vítězstvími v posledních 32 odehraných zápasech, zatímco BC Prievidza má za poslední 32 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.625.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Inter Bratislava doma vyhrála 1x, zatímco BC Prievidza zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Inter Bratislava průměrný bodový rozdíl -0.2 bodů, zatímco BC Prievidza má průměrný bodový rozdíl 5.4 bodů:

  • Inter Bratislava: v průměru 83.2 získaných bodů, v průměru 83.4 ztracených bodů
  • BC Prievidza: v průměru 80.7 získaných bodů, v průměru 75.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Inter Bratislava vs BC Prievidza

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Inter Bratislava a BC Prievidza:

Datum Výsledky
2024-04-20 BC Prievidza 79 – 69 Inter Bratislava
2024-04-17 Inter Bratislava 92 – 66 BC Prievidza
2024-04-13 BC Prievidza 88 – 84 Inter Bratislava
2024-03-23 BC Prievidza 96 – 67 Inter Bratislava

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Inter Bratislava vs BC Prievidza s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Inter Bratislava vs BC Prievidza?