Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans

Indiana Pacers vs New Orleans PelicansIndiana PacersNew Orleans Pelicans

🏀 2024-02-29 – NBA

 

Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Indiana Pacers a New Orleans Pelicans a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans

Zápas Indiana Pacers proti New Orleans Pelicans se v rámci NBA odehraje 2024-02-29 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 33 vítězstvími v posledních 59 odehraných zápasech, zatímco New Orleans Pelicans má za poslední 58 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.586.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Indiana Pacers doma vyhrála 2x, zatímco New Orleans Pelicans zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Indiana Pacers průměrný bodový rozdíl 1.8 bodů, zatímco New Orleans Pelicans má průměrný bodový rozdíl 4.1 bodů:

  • Indiana Pacers: v průměru 123.9 získaných bodů, v průměru 122.1 ztracených bodů
  • New Orleans Pelicans: v průměru 116.1 získaných bodů, v průměru 112 ztracených bodů

Vzájemná bilance Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Indiana Pacers a New Orleans Pelicans:

Datum Výsledky
2022-12-27 New Orleans Pelicans 113 – 93 Indiana Pacers
2022-11-08 Indiana Pacers 129 – 122 New Orleans Pelicans
2022-01-25 New Orleans Pelicans 117 – 113 Indiana Pacers
2021-11-21 Indiana Pacers 111 – 94 New Orleans Pelicans

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans?