Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves

Indiana Pacers vs Minnesota TimberwolvesIndiana PacersMinnesota Timberwolves

🏀 2024-03-08 – NBA

 

Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Indiana Pacers a Minnesota Timberwolves a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves

Zápas Indiana Pacers proti Minnesota Timberwolves se v rámci NBA odehraje 2024-03-08 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 35 vítězstvími v posledních 63 odehraných zápasech, zatímco Minnesota Timberwolves má za poslední 62 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.694.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Indiana Pacers doma vyhrála 0x, zatímco Minnesota Timberwolves zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Indiana Pacers průměrný bodový rozdíl 1.5 bodů, zatímco Minnesota Timberwolves má průměrný bodový rozdíl 6.8 bodů:

  • Indiana Pacers: v průměru 123.5 získaných bodů, v průměru 122 ztracených bodů
  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.3 získaných bodů, v průměru 106.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Indiana Pacers a Minnesota Timberwolves:

Datum Výsledky
2023-12-17 Minnesota Timberwolves 127 – 109 Indiana Pacers
2022-12-08 Minnesota Timberwolves 121 – 115 Indiana Pacers
2022-11-24 Indiana Pacers 101 – 115 Minnesota Timberwolves
2022-02-13 Indiana Pacers 120 – 129 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Indiana Pacers vs Minnesota Timberwolves?