Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder

Houston Rockets vs Oklahoma City ThunderHouston RocketsOklahoma City Thunder

🏀 2024-02-26 – NBA

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Houston Rockets a Oklahoma City Thunder a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder

Zápas Houston Rockets proti Oklahoma City Thunder se v rámci NBA odehraje 2024-02-26 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 25 vítězstvími v posledních 56 odehraných zápasech, zatímco Oklahoma City Thunder má za poslední 56 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.696.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Houston Rockets doma vyhrála 1x, zatímco Oklahoma City Thunder zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Houston Rockets průměrný bodový rozdíl 0.3 bodů, zatímco Oklahoma City Thunder má průměrný bodový rozdíl 8 bodů:

  • Houston Rockets: v průměru 113.2 získaných bodů, v průměru 112.9 ztracených bodů
  • Oklahoma City Thunder: v průměru 121.4 získaných bodů, v průměru 113.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Houston Rockets a Oklahoma City Thunder:

Datum Výsledky
2023-12-07 Houston Rockets 110 – 101 Oklahoma City Thunder
2023-07-11 Oklahoma City Thunder 92 – 105 Houston Rockets
2023-02-16 Oklahoma City Thunder 133 – 96 Houston Rockets
2023-02-05 Oklahoma City Thunder 153 – 121 Houston Rockets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder?