Houston Rockets vs Los Angeles Clippers

Houston Rockets vs Los Angeles ClippersHouston RocketsLos Angeles Clippers

🏀 2024-03-07 – NBA

 

Houston Rockets vs Los Angeles Clippers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Houston Rockets a Los Angeles Clippers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Houston Rockets vs Los Angeles Clippers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Houston Rockets vs Los Angeles Clippers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Houston Rockets vs Los Angeles Clippers

Zápas Houston Rockets proti Los Angeles Clippers se v rámci NBA odehraje 2024-03-07 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 26 vítězstvími v posledních 60 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Clippers má za poslední 60 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.65.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Houston Rockets doma vyhrála 0x, zatímco Los Angeles Clippers zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Houston Rockets průměrný bodový rozdíl -0.2 bodů, zatímco Los Angeles Clippers má průměrný bodový rozdíl 4.7 bodů:

  • Houston Rockets: v průměru 112.8 získaných bodů, v průměru 113 ztracených bodů
  • Los Angeles Clippers: v průměru 117.2 získaných bodů, v průměru 112.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Houston Rockets vs Los Angeles Clippers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Houston Rockets a Los Angeles Clippers:

Datum Výsledky
2023-11-18 Los Angeles Clippers 106 – 100 Houston Rockets
2023-01-15 Los Angeles Clippers 121 – 100 Houston Rockets
2022-11-15 Houston Rockets 106 – 122 Los Angeles Clippers
2022-11-03 Houston Rockets 101 – 109 Los Angeles Clippers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Houston Rockets vs Los Angeles Clippers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Houston Rockets vs Los Angeles Clippers?