Houston Rockets vs Golden State Warriors

Houston Rockets vs Golden State WarriorsHouston RocketsGolden State Warriors

🏀 2024-04-05 – NBA

 

Houston Rockets vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Houston Rockets a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Houston Rockets vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Houston Rockets vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Houston Rockets vs Golden State Warriors

Zápas Houston Rockets proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-04-05 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 38 vítězstvími v posledních 75 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 75 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.547.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Houston Rockets doma vyhrála 0x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Houston Rockets průměrný bodový rozdíl 1.5 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 2.2 bodů:

  • Houston Rockets: v průměru 114.1 získaných bodů, v průměru 112.6 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 117.8 získaných bodů, v průměru 115.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Houston Rockets vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Houston Rockets a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2023-11-21 Golden State Warriors 121 – 116 Houston Rockets
2023-10-30 Houston Rockets 95 – 106 Golden State Warriors
2023-07-13 Golden State Warriors 101 – 118 Houston Rockets
2023-03-21 Houston Rockets 108 – 121 Golden State Warriors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Houston Rockets vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Houston Rockets vs Golden State Warriors?