Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans

Golden State Warriors vs New Orleans PelicansGolden State WarriorsNew Orleans Pelicans

🏀 2024-04-13 – NBA

 

Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Golden State Warriors a New Orleans Pelicans a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans

Zápas Golden State Warriors proti New Orleans Pelicans se v rámci NBA odehraje 2024-04-13 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 44 vítězstvími v posledních 79 odehraných zápasech, zatímco New Orleans Pelicans má za poslední 79 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.595.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Golden State Warriors doma vyhrála 1x, zatímco New Orleans Pelicans zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Golden State Warriors průměrný bodový rozdíl 2.5 bodů, zatímco New Orleans Pelicans má průměrný bodový rozdíl 4.5 bodů:

  • Golden State Warriors: v průměru 118 získaných bodů, v průměru 115.5 ztracených bodů
  • New Orleans Pelicans: v průměru 114.9 získaných bodů, v průměru 110.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Golden State Warriors a New Orleans Pelicans:

Datum Výsledky
2024-01-11 Golden State Warriors 105 – 141 New Orleans Pelicans
2023-10-31 New Orleans Pelicans 102 – 130 Golden State Warriors
2023-07-10 Golden State Warriors 86 – 94 New Orleans Pelicans
2023-03-29 Golden State Warriors 120 – 109 New Orleans Pelicans

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans?