Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies

Golden State Warriors vs Memphis GrizzliesGolden State WarriorsMemphis Grizzlies

🏀 2024-03-21 – NBA

 

Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Golden State Warriors a Memphis Grizzlies a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies

Zápas Golden State Warriors proti Memphis Grizzlies se v rámci NBA odehraje 2024-03-21 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 35 vítězstvími v posledních 67 odehraných zápasech, zatímco Memphis Grizzlies má za poslední 69 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.333.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Golden State Warriors doma vyhrála 0x, zatímco Memphis Grizzlies zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Golden State Warriors průměrný bodový rozdíl 1.5 bodů, zatímco Memphis Grizzlies má průměrný bodový rozdíl -6.5 bodů:

  • Golden State Warriors: v průměru 118.3 získaných bodů, v průměru 116.8 ztracených bodů
  • Memphis Grizzlies: v průměru 105.9 získaných bodů, v průměru 112.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Golden State Warriors a Memphis Grizzlies:

Datum Výsledky
2024-02-03 Memphis Grizzlies 101 – 121 Golden State Warriors
2024-01-15 Memphis Grizzlies 116 – 107 Golden State Warriors
2023-03-19 Memphis Grizzlies 133 – 119 Golden State Warriors
2023-03-10 Memphis Grizzlies 131 – 110 Golden State Warriors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies?