Golden State Warriors vs Denver Nuggets

Golden State Warriors vs Denver NuggetsGolden State WarriorsDenver Nuggets

🏀 2024-02-26 – NBA

 

Golden State Warriors vs Denver Nuggets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Golden State Warriors a Denver Nuggets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Golden State Warriors vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas Golden State Warriors vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Golden State Warriors vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas Golden State Warriors vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Golden State Warriors vs Denver Nuggets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Golden State Warriors vs Denver Nuggets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Golden State Warriors vs Denver Nuggets

Zápas Golden State Warriors proti Denver Nuggets se v rámci NBA odehraje 2024-02-26 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 29 vítězstvími v posledních 55 odehraných zápasech, zatímco Denver Nuggets má za poslední 57 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.667.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Golden State Warriors doma vyhrála 0x, zatímco Denver Nuggets zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Golden State Warriors průměrný bodový rozdíl 2.1 bodů, zatímco Denver Nuggets má průměrný bodový rozdíl 3.7 bodů:

  • Golden State Warriors: v průměru 119.5 získaných bodů, v průměru 117.4 ztracených bodů
  • Denver Nuggets: v průměru 114.5 získaných bodů, v průměru 110.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Golden State Warriors vs Denver Nuggets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Golden State Warriors a Denver Nuggets:

Datum Výsledky
2024-01-05 Golden State Warriors 127 – 130 Denver Nuggets
2023-12-25 Denver Nuggets 120 – 114 Golden State Warriors
2023-11-09 Denver Nuggets 108 – 105 Golden State Warriors
2023-04-03 Denver Nuggets 112 – 110 Golden State Warriors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Golden State Warriors vs Denver Nuggets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Golden State Warriors vs Denver Nuggets?