Golden State Warriors vs Chicago Bulls

Golden State Warriors vs Chicago BullsGolden State WarriorsChicago Bulls

🏀 2024-03-08 – NBA

 

Golden State Warriors vs Chicago Bulls Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Golden State Warriors a Chicago Bulls a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Golden State Warriors vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas Golden State Warriors vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Golden State Warriors vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas Golden State Warriors vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Golden State Warriors vs Chicago Bulls?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Golden State Warriors vs Chicago Bulls, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Golden State Warriors vs Chicago Bulls

Zápas Golden State Warriors proti Chicago Bulls se v rámci NBA odehraje 2024-03-08 v 04:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 33 vítězstvími v posledních 61 odehraných zápasech, zatímco Chicago Bulls má za poslední 62 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.484.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Golden State Warriors doma vyhrála 1x, zatímco Chicago Bulls zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Golden State Warriors průměrný bodový rozdíl 1.9 bodů, zatímco Chicago Bulls má průměrný bodový rozdíl -1.3 bodů:

  • Golden State Warriors: v průměru 118.7 získaných bodů, v průměru 116.8 ztracených bodů
  • Chicago Bulls: v průměru 111.8 získaných bodů, v průměru 113.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Golden State Warriors vs Chicago Bulls

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Golden State Warriors a Chicago Bulls:

Datum Výsledky
2024-01-13 Chicago Bulls 131 – 140 Golden State Warriors
2023-01-15 Chicago Bulls 132 – 118 Golden State Warriors
2022-12-03 Golden State Warriors 119 – 111 Chicago Bulls
2022-01-15 Chicago Bulls 96 – 138 Golden State Warriors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Golden State Warriors vs Chicago Bulls s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Golden State Warriors vs Chicago Bulls?