Fenerbahce vs Valencia

Fenerbahce vs ValenciaFenerbahceValencia

🏀 2024-03-14 – Euroliga

 

Fenerbahce vs Valencia Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Fenerbahce a Valencia a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Fenerbahce vs Valencia

Naše predikce pro zápas Fenerbahce vs Valencia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Fenerbahce vs Valencia

Naše predikce pro zápas Fenerbahce vs Valencia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Fenerbahce vs Valencia?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Fenerbahce vs Valencia, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Fenerbahce vs Valencia

Zápas Fenerbahce proti Valencia se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14 v 17:45 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 21 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Valencia má za poslední 24 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.625.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Fenerbahce doma vyhrála 1x, zatímco Valencia zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Fenerbahce průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů, zatímco Valencia má průměrný bodový rozdíl 2.2 bodů:

  • Fenerbahce: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 75.9 ztracených bodů
  • Valencia: v průměru 82.0 získaných bodů, v průměru 79.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Fenerbahce vs Valencia

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Fenerbahce a Valencia:

Datum Výsledky
2023-10-13 Valencia 77 – 74 Fenerbahce
2023-03-16 Valencia 82 – 80 Fenerbahce
2022-10-20 Fenerbahce 79 – 77 Valencia
2021-03-12 Valencia 66 – 52 Fenerbahce

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Fenerbahce vs Valencia s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Fenerbahce vs Valencia?