Fenerbahce vs Baskonia

Fenerbahce vs BaskoniaFenerbahceBaskonia

🏀 2024-03-01 – Euroliga

 

Fenerbahce vs Baskonia Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Fenerbahce a Baskonia a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Fenerbahce vs Baskonia

Naše predikce pro zápas Fenerbahce vs Baskonia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Fenerbahce vs Baskonia

Naše predikce pro zápas Fenerbahce vs Baskonia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Fenerbahce vs Baskonia?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Fenerbahce vs Baskonia, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Fenerbahce vs Baskonia

Zápas Fenerbahce proti Baskonia se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-01 v 17:45 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 21 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Baskonia má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.545.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Fenerbahce doma vyhrála 0x, zatímco Baskonia zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Fenerbahce průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů, zatímco Baskonia má průměrný bodový rozdíl -0.4 bodů:

  • Fenerbahce: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 75.9 ztracených bodů
  • Baskonia: v průměru 85.6 získaných bodů, v průměru 86.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Fenerbahce vs Baskonia

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Fenerbahce a Baskonia:

Datum Výsledky
2023-12-06 Baskonia 80 – 79 Fenerbahce
2023-03-31 Baskonia 92 – 69 Fenerbahce
2022-12-16 Fenerbahce 70 – 76 Baskonia
2022-03-23 Baskonia 77 – 62 Fenerbahce

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Fenerbahce vs Baskonia s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Fenerbahce vs Baskonia?