Fenerbahce vs Anadolu Efes

Fenerbahce vs Anadolu EfesFenerbahceAnadolu Efes

🏀 2024-04-05 – Euroliga

 

Fenerbahce vs Anadolu Efes Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Fenerbahce a Anadolu Efes a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Fenerbahce vs Anadolu Efes

Naše predikce pro zápas Fenerbahce vs Anadolu Efes, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Fenerbahce vs Anadolu Efes

Naše predikce pro zápas Fenerbahce vs Anadolu Efes, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Fenerbahce vs Anadolu Efes?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Fenerbahce vs Anadolu Efes, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Fenerbahce vs Anadolu Efes

Zápas Fenerbahce proti Anadolu Efes se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05 v 17:45 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 21 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Anadolu Efes má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.964.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Fenerbahce doma vyhrála 1x, zatímco Anadolu Efes zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Fenerbahce průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů, zatímco Anadolu Efes má průměrný bodový rozdíl 13.7 bodů:

  • Fenerbahce: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 75.9 ztracených bodů
  • Anadolu Efes: v průměru 89.0 získaných bodů, v průměru 75.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Fenerbahce vs Anadolu Efes

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Fenerbahce a Anadolu Efes:

Datum Výsledky
2024-02-18 Anadolu Efes 67 – 80 Fenerbahce
2023-12-28 Anadolu Efes 84 – 89 Fenerbahce
2023-04-06 Fenerbahce 103 – 86 Anadolu Efes
2022-10-28 Anadolu Efes 79 – 88 Fenerbahce

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Fenerbahce vs Anadolu Efes s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Fenerbahce vs Anadolu Efes?