Fenerbahce vs Alba Berlin

Fenerbahce vs Alba BerlinFenerbahceAlba Berlin

🏀 2024-03-29 – Euroliga

 

Fenerbahce vs Alba Berlin Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Fenerbahce a Alba Berlin a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Fenerbahce vs Alba Berlin

Naše predikce pro zápas Fenerbahce vs Alba Berlin, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Fenerbahce vs Alba Berlin

Naše predikce pro zápas Fenerbahce vs Alba Berlin, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Fenerbahce vs Alba Berlin?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Fenerbahce vs Alba Berlin, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Fenerbahce vs Alba Berlin

Zápas Fenerbahce proti Alba Berlin se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-29 v 17:45 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 21 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Alba Berlin má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.773.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Fenerbahce doma vyhrála 1x, zatímco Alba Berlin zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Fenerbahce průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů, zatímco Alba Berlin má průměrný bodový rozdíl 9.6 bodů:

  • Fenerbahce: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 75.9 ztracených bodů
  • Alba Berlin: v průměru 92.4 získaných bodů, v průměru 82.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Fenerbahce vs Alba Berlin

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Fenerbahce a Alba Berlin:

Datum Výsledky
2023-12-22 Alba Berlin 82 – 91 Fenerbahce
2023-02-03 Fenerbahce 101 – 86 Alba Berlin
2022-12-08 Alba Berlin 75 – 104 Fenerbahce
2022-03-29 Fenerbahce 57 – 66 Alba Berlin

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Fenerbahce vs Alba Berlin s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Fenerbahce vs Alba Berlin?