Detroit Pistons vs New York Knicks

Detroit Pistons vs New York KnicksDetroit PistonsNew York Knicks

🏀 2024-02-27 – NBA

 

Detroit Pistons vs New York Knicks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Detroit Pistons a New York Knicks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Detroit Pistons vs New York Knicks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Detroit Pistons vs New York Knicks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Detroit Pistons vs New York Knicks

Zápas Detroit Pistons proti New York Knicks se v rámci NBA odehraje 2024-02-27 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 8 vítězstvími v posledních 56 odehraných zápasech, zatímco New York Knicks má za poslední 57 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.596.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Detroit Pistons doma vyhrála 0x, zatímco New York Knicks zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Detroit Pistons průměrný bodový rozdíl -9.1 bodů, zatímco New York Knicks má průměrný bodový rozdíl 4.4 bodů:

  • Detroit Pistons: v průměru 112.8 získaných bodů, v průměru 121.9 ztracených bodů
  • New York Knicks: v průměru 114.2 získaných bodů, v průměru 109.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Detroit Pistons vs New York Knicks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Detroit Pistons a New York Knicks:

Datum Výsledky
2023-12-01 New York Knicks 118 – 112 Detroit Pistons
2023-01-15 Detroit Pistons 104 – 117 New York Knicks
2022-11-30 Detroit Pistons 110 – 140 New York Knicks
2022-11-12 New York Knicks 121 – 112 Detroit Pistons

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Detroit Pistons vs New York Knicks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Detroit Pistons vs New York Knicks?