Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies

Detroit Pistons vs Memphis GrizzliesDetroit PistonsMemphis Grizzlies

🏀 2024-04-02 – NBA

 

Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Detroit Pistons a Memphis Grizzlies a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies

Zápas Detroit Pistons proti Memphis Grizzlies se v rámci NBA odehraje 2024-04-02 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 13 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Memphis Grizzlies má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.324.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Detroit Pistons doma vyhrála 0x, zatímco Memphis Grizzlies zaznamenala venku 3 vítězství.

V aktuální sezóně má Detroit Pistons průměrný bodový rozdíl -8.9 bodů, zatímco Memphis Grizzlies má průměrný bodový rozdíl -7.3 bodů:

  • Detroit Pistons: v průměru 110.6 získaných bodů, v průměru 119.5 ztracených bodů
  • Memphis Grizzlies: v průměru 105.9 získaných bodů, v průměru 113.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Detroit Pistons a Memphis Grizzlies:

Datum Výsledky
2023-12-07 Detroit Pistons 102 – 116 Memphis Grizzlies
2022-12-10 Memphis Grizzlies 114 – 103 Detroit Pistons
2022-12-05 Detroit Pistons 112 – 122 Memphis Grizzlies
2022-10-14 Detroit Pistons 111 – 126 Memphis Grizzlies

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Detroit Pistons vs Memphis Grizzlies?