Detroit Pistons vs Dallas Mavericks

Detroit Pistons vs Dallas MavericksDetroit PistonsDallas Mavericks

🏀 2024-03-10 – NBA

 

Detroit Pistons vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Detroit Pistons a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Detroit Pistons vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Detroit Pistons vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Detroit Pistons vs Dallas Mavericks

Zápas Detroit Pistons proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-03-10 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 10 vítězstvími v posledních 62 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 63 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.556.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Detroit Pistons doma vyhrála 0x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Detroit Pistons průměrný bodový rozdíl -8.6 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 0.6 bodů:

  • Detroit Pistons: v průměru 112.2 získaných bodů, v průměru 120.8 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 118.7 získaných bodů, v průměru 118.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Detroit Pistons vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Detroit Pistons a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2023-10-21 Dallas Mavericks 114 – 104 Detroit Pistons
2023-01-31 Dallas Mavericks 111 – 105 Detroit Pistons
2022-12-02 Detroit Pistons – Dallas Mavericks
2022-04-07 Detroit Pistons 113 – 131 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Detroit Pistons vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Detroit Pistons vs Dallas Mavericks?