Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers

Detroit Pistons vs Cleveland CavaliersDetroit PistonsCleveland Cavaliers

🏀 2024-03-02 – NBA

 

Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Detroit Pistons a Cleveland Cavaliers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers

Zápas Detroit Pistons proti Cleveland Cavaliers se v rámci NBA odehraje 2024-03-02 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 9 vítězstvími v posledních 58 odehraných zápasech, zatímco Cleveland Cavaliers má za poslední 58 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.655.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Detroit Pistons doma vyhrála 0x, zatímco Cleveland Cavaliers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Detroit Pistons průměrný bodový rozdíl -8.6 bodů, zatímco Cleveland Cavaliers má průměrný bodový rozdíl 5 bodů:

  • Detroit Pistons: v průměru 112.7 získaných bodů, v průměru 121.3 ztracených bodů
  • Cleveland Cavaliers: v průměru 114.7 získaných bodů, v průměru 109.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Detroit Pistons a Cleveland Cavaliers:

Datum Výsledky
2024-02-01 Cleveland Cavaliers 128 – 121 Detroit Pistons
2023-12-03 Detroit Pistons 101 – 110 Cleveland Cavaliers
2023-11-18 Cleveland Cavaliers 108 – 100 Detroit Pistons
2023-03-05 Cleveland Cavaliers 114 – 90 Detroit Pistons

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers?