Detroit Pistons vs Brooklyn Nets

Detroit Pistons vs Brooklyn NetsDetroit PistonsBrooklyn Nets

🏀 2024-03-08 – NBA

 

Detroit Pistons vs Brooklyn Nets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Detroit Pistons a Brooklyn Nets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Detroit Pistons vs Brooklyn Nets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Detroit Pistons vs Brooklyn Nets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Detroit Pistons vs Brooklyn Nets

Zápas Detroit Pistons proti Brooklyn Nets se v rámci NBA odehraje 2024-03-08 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 9 vítězstvími v posledních 61 odehraných zápasech, zatímco Brooklyn Nets má za poslední 62 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.403.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Detroit Pistons doma vyhrála 0x, zatímco Brooklyn Nets zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Detroit Pistons průměrný bodový rozdíl -8.9 bodů, zatímco Brooklyn Nets má průměrný bodový rozdíl -2.1 bodů:

  • Detroit Pistons: v průměru 112.1 získaných bodů, v průměru 121 ztracených bodů
  • Brooklyn Nets: v průměru 112 získaných bodů, v průměru 114.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Detroit Pistons vs Brooklyn Nets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Detroit Pistons a Brooklyn Nets:

Datum Výsledky
2023-12-27 Detroit Pistons 112 – 118 Brooklyn Nets
2023-12-24 Brooklyn Nets 126 – 115 Detroit Pistons
2023-04-06 Detroit Pistons 108 – 123 Brooklyn Nets
2023-01-27 Brooklyn Nets 122 – 130 Detroit Pistons

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Detroit Pistons vs Brooklyn Nets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Detroit Pistons vs Brooklyn Nets?