Denver Nuggets vs San Antonio Spurs

Denver Nuggets vs San Antonio SpursDenver NuggetsSan Antonio Spurs

🏀 2024-04-03 – NBA

 

Denver Nuggets vs San Antonio Spurs Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a San Antonio Spurs a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs San Antonio Spurs

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs San Antonio Spurs, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs San Antonio Spurs

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs San Antonio Spurs, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs San Antonio Spurs?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs San Antonio Spurs, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs San Antonio Spurs

Zápas Denver Nuggets proti San Antonio Spurs se v rámci NBA odehraje 2024-04-03 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 52 vítězstvími v posledních 75 odehraných zápasech, zatímco San Antonio Spurs má za poslední 75 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.24.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 1x, zatímco San Antonio Spurs zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 4.8 bodů, zatímco San Antonio Spurs má průměrný bodový rozdíl -7 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.6 získaných bodů, v průměru 109.8 ztracených bodů
  • San Antonio Spurs: v průměru 112.2 získaných bodů, v průměru 119.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs San Antonio Spurs

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a San Antonio Spurs:

Datum Výsledky
2024-03-16 San Antonio Spurs 106 – 117 Denver Nuggets
2023-11-27 Denver Nuggets 132 – 120 San Antonio Spurs
2023-03-11 San Antonio Spurs 128 – 120 Denver Nuggets
2022-11-08 San Antonio Spurs 109 – 115 Denver Nuggets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs San Antonio Spurs s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs San Antonio Spurs?