Denver Nuggets vs Sacramento Kings

Denver Nuggets vs Sacramento KingsDenver NuggetsSacramento Kings

🏀 2024-02-29 – NBA

 

Denver Nuggets vs Sacramento Kings Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a Sacramento Kings a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs Sacramento Kings?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs Sacramento Kings, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs Sacramento Kings

Zápas Denver Nuggets proti Sacramento Kings se v rámci NBA odehraje 2024-02-29 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 39 vítězstvími v posledních 58 odehraných zápasech, zatímco Sacramento Kings má za poslední 57 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.579.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 1x, zatímco Sacramento Kings zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 3.8 bodů, zatímco Sacramento Kings má průměrný bodový rozdíl 0.6 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.5 získaných bodů, v průměru 110.7 ztracených bodů
  • Sacramento Kings: v průměru 118.5 získaných bodů, v průměru 117.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs Sacramento Kings

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a Sacramento Kings:

Datum Výsledky
2024-02-15 Denver Nuggets 98 – 102 Sacramento Kings
2024-02-10 Sacramento Kings 135 – 106 Denver Nuggets
2023-12-03 Sacramento Kings 123 – 117 Denver Nuggets
2023-04-09 Denver Nuggets 109 – 95 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs Sacramento Kings s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs Sacramento Kings?