Denver Nuggets vs Miami Heat

Denver Nuggets vs Miami HeatDenver NuggetsMiami Heat

🏀 2024-03-01 – NBA

 

Denver Nuggets vs Miami Heat Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a Miami Heat a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Miami Heat

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Miami Heat, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Miami Heat

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Miami Heat, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs Miami Heat?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs Miami Heat, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs Miami Heat

Zápas Denver Nuggets proti Miami Heat se v rámci NBA odehraje 2024-03-01 v 04:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 39 vítězstvími v posledních 58 odehraných zápasech, zatímco Miami Heat má za poslední 58 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.569.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 2x, zatímco Miami Heat zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 3.8 bodů, zatímco Miami Heat má průměrný bodový rozdíl 0.7 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.5 získaných bodů, v průměru 110.7 ztracených bodů
  • Miami Heat: v průměru 110.6 získaných bodů, v průměru 109.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs Miami Heat

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a Miami Heat:

Datum Výsledky
2023-07-15 Denver Nuggets 112 – 81 Miami Heat
2023-06-13 Denver Nuggets 94 – 89 Miami Heat
2023-06-10 Miami Heat 95 – 108 Denver Nuggets
2023-06-08 Miami Heat 94 – 109 Denver Nuggets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs Miami Heat s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs Miami Heat?